WHITEFEST 2020 FESTİVAL PROGRAMI

 

Uludağ bu sene de unutulmaz bir Whitefest'e ev sahibi olacak. Kış tatillerinin vazgeçilmez festivali yine birbirinden başarılı sanatçıları, geceyi ateşleyen DJ'leri, unutulmaz partileriyle çılgın bir festivale imza atıyor.

Festival programı her yıl olduğu gibi bu yıl da dopdolu.

1.Gün  –  2 Şubat

  • 12:00-20:00  GAZAPIZM –
    Onur Suygun – Emre Balık – Ilgaz Çelik – Görkem Çay

    After Ski Party @ Karinna Hotel

  • 20:00-00:00  Retrobüs

    Lobi Performans Sahnesi @ Karinna Hotel

  • 00:00-05:00 Sagopa Kajmer – Kerim Büyük

    Event Hall Konserleri @ Karinna Hotel

2.Gün  –  3 Şubat

  • 12:00-20:00  DOĞUŞ ÇABAKÇOR & TAI The Percussionist – Emre Balık – Yalım Erdiniz – Pekiner

    After Ski Party @ Karinna Hotel

  • 20:00-00:00 Sufle

    20:00-00:00 Lobi Performans Sahnesi @ Karinna Hotel

  • 00:00-05:00 Berkay – Cihat Uğurel

    Event Hall Konserleri @ Karinna Hotel

3.Gün  –  4 Şubat

  • 12:00-20:00  KHONTKAR – Nezir Kara – Emre Balık -Macellann – Tan Güner

    After Ski Party @ Karinna Hotel

  • 20:00-00:00 Merve Deniz

    20:00-00:00 Lobi Performans Sahnesi @ Karinna Hotel

  • 00:00-05:00 Athena -David Şaboy

    Event Hall Konserleri @ Karinna Hotel

4.Gün  –  5 Şubat

  • 12:00-20:00  DAVID ŞABOY & TAI The Percussionist – Emre Balık – Cisetta – Koray Güçkıran

    After Ski Party @ Karinna Hotel

  • 20:00-00:00 Can Ozan

    20:00-00:00 Lobi Performans Sahnesi @ Karinna Hotel

  • 00:00-05:00 Alya – Cemal Can Canseven

    Event Hall Konserleri @ Karinna Hotel

1.Gün  –  6 Şubat

    • 12:00-20:00  DOĞUŞ ÇABAKÇOR & TAI The Percussionist – Emre Balık
      Cisetta – Koray Güçkıran

      After Ski Party @ Karinna Hotel

    • 20:00-00:00  Can Ozan

      Lobi Performans Sahnesi @ Karinna Hotel

    • 00:00-05:00 Berkay – Cihat Uğurel

      Event Hall Konserleri @ Karinna Hotel

2.Gün  –  7 Şubat

    • 12:00-20:00  KHONTKAR – Kerim Büyük – Emre Balık
      Ege Sağlam – Mathilda

      After Ski Party @ Karinna Hotel

    • 20:00-00:00  Sufle

      Lobi Performans Sahnesi @ Karinna Hotel

    • 00:00-05:00 Alya – Onur Suygun

      Event Hall Konserleri @ Karinna Hotel

3.Gün  –  8 Şubat

    • 12:00-20:00  DAVID ŞABOY & TAI The Percussionist
      Emre Balık
      Koray T – Sinan Arsan – Mehmet Özbek

      After Ski Party @ Karinna Hotel

    • 20:00-00:00  Merve Deniz

      Lobi Performans Sahnesi @ Karinna Hotel

    • 00:00-05:00 Athena – David Şaboy

      Event Hall Konserleri @ Karinna Hotel

1.Gün  –  9 Şubat

    • 12:00-20:00  GAZAPIZM – Onur Suygun – Emre Balık
      Koray T – Sinan Arsan – Mehmet Özbek

      After Ski Party @ Karinna Hotel

    • 20:00-00:00  Merve Deniz

      Lobi Performans Sahnesi @ Karinna Hotel

    • 00:00-05:00 Berkay – Cihat Uğurel

      Event Hall Konserleri @ Karinna Hotel

2.Gün  –  10 Şubat

  • 12:00-20:00  DOĞUŞ ÇABAKÇOR & TAI The Percussionist – Emre Balık
    Gaidukova – Ege Sağlam – Dennis

    After Ski Party @ Karinna Hotel

  • 20:00-00:00 Can Ozan

    20:00-00:00 Lobi Performans Sahnesi @ Karinna Hotel

  • 00:00-05:00 Fatma Turgut – David Şaboy

    Event Hall Konserleri @ Karinna Hotel

3.Gün  –  11 Şubat

  • 12:00-20:00  DAVID ŞABOY & TAI The Percussionist – Emre Balık
    Alican Baykara – Emre Erdemir – Gökay Belen

    After Ski Party @ Karinna Hotel

  • 20:00-00:00 Sufle

    20:00-00:00 Lobi Performans Sahnesi @ Karinna Hotel

  • 00:00-05:00 Koray Avcı – Nezir Kara

    Event Hall Konserleri @ Karinna Hotel

4.Gün  –  12 Şubat

  • 12:00-20:00  ŞEHİNŞAH – Kerim Büyük – Emre Balık
    Anıl Vardareli – Fuat İyiçalışkan – Ruud

    After Ski Party @ Karinna Hotel

  • 20:00-00:00 Şenceylik

    20:00-00:00 Lobi Performans Sahnesi @ Karinna Hotel

  • 00:00-05:00 Alya – Cemal Can Canseven

    Event Hall Konserleri @ Karinna Hotel

WhatsApp chat