WhItefest 2020 Otelleri

 

Türkiye’nin en uzun soluklu festivali Whitefest'te 9 farklı otel seçenekleri ile gün boyu keyifli aktiviteler whitefest otellerinde sizleri bekliyor. Bu yıl 19 ncusu düzenlenen Whitefest'te.5'i ikinci bölgede olmak üzere (Karinna Hotel - Bof Hotel - Ağaoğlu hotel - Kaya Uludağ ve Baia Hotel ) 5 'i birinci bölgede olmak üzere ( Le chalet yazıcı hotel - Alkoçlar hotel - l - er ta soyak hotel -Uslan hotel - Kar otel) olmak üzere toplam da 10 whitefest oteli sizleri bekliyor. Oteller hakkında detaylı bilgi için bizlere 05365268726 dan 7/24 ulaşabilirsiniz.

ULUDAĞ'DA KIŞ FESTİVALİNİN KEYFİNİ EN İYİ OTELLERDE YAŞA
#

Whitefest 2020 ana etkinlik oteli. Seçkin mimarisi ve üstün hizmet anlayışıyla kayak ve snowboard tutkunlarına bir kış tatili rüyası yaşatıyor.

#

Bursa, Uludağ 2. Oteller Bölgesi’nde; Bursa merkeze 36 km uzaklıkta yer alan Ağaoğlu My Mountain kış sporları tutkunları için ideal bir konaklama sunuyor.

#

Uludağ 2. Oteller Bölgesi mevkiinde yer alan tesis Whitefest misafirleri ve kış sporları tutkunları için konforlu bir konaklama sağlıyor.

#

Uludağ 1. Bölge kayak merkezinde yer almakta olup, piste sıfır konumdadır. Kayak ve snowboard sevdalıları için ideal bir kış tatili.

#

Uludağ 2. bölgede yer alan tesis güzel bir kayak tatili için gereken her şeyi Whitefest misafirlerine sağlıyor.

#

Uludağ 1. Bölgede yer alan tesiste her şeyiyle tam donanımlı 18 adet oda bulunmaktadır. Kayak tatiliniz için ideal bir konaklama.

#

Uludağ 1. bölge girişinde yer alan tesis toplam 50 odası, 160 yatak kapasitesi ile Whitefest misafirlerine unutulmaz bir kış tatili sunuyor.

#

Uludağ’ın 2. Gelişim Bölgesi’nde yer alan tesiste tamamı pist ve doğa manzaralı 125 adet oda bulunmaktadır.

WhatsApp chat