WHITEFEST 2020 ULAŞIM

 

Unitravel’in son model araçları ile gelmek isteyen misafirlerimiz için kalkış noktalarımız:
Şehir
Durak-1
Durak-2
Durak-3
İstanbul Merter Metro İspark Otoparkı (06.00) Gayrettepe Metro İstasyonu Önü (07.00) Göztepe Medeniyet Üniversitesi Otoparkı (08.00)
Ankara Ankara Bilkent Go-Cart Önü (04.00)
İzmir İzmir Alsancak Atatürk Lisesi Önü (05.00)

Kendisi gelmek isteyenler için bilgiler:

Denizyolu:

İstanbul Yenikapı’dan Bursa ve Yalova’ya; Pendik’ten Yalova’ya IDO feribot seferleri bulunmaktadır.Yalova’yı tercih ederseniz indikten sonra önce Bursa’ya ulaşmak için 50 dakikalık bir yolculuk yaparak buradaki Çekirge Kavşağı’ndan Uludağ istikametine ayrılıp Uludağ’a ulaşabilirsiniz.

Bursa’yı tercih ederseniz; Mudanya’ya gelen feribottan indikten sonra 15 dakikalık bir yolculuk sonrası Bursa‘ya ulaşabilir ve ardından Uludağ’a ulaşabilirsiniz.

Eskihisar – Topçular arası feribot ise bir diğer alternatiftir. Çok sık olması sebebiyle genelde tercih edilen bu feribotu kullandığınızda Topçular İskelesi’nden Yalova’ya 10 dakikalık ekstra bir mesafeyi kat ettikten sonra Yalova – Bursa yolunu kat ederek, Bursa üzerinden Uludağ’a ulaşabilirsiniz.

Karayolu:

İstanbul’dan E-5 ya da TEM Karayolunu kullanarak bağlanabileceğiniz Osmangazi Köprüsü, Anadolu yakasından Bursa Merkezi’ne 2 saat gibi kısa bir sürede ulaşmanızı sağlayacaktır. Bursa merkezinden ise önce Çekirge’ye, ardından ise Uludağ’a yönlenebilirsiniz.

Ankara’dan Ulaşım:

Ankara’dan önce Eskişehir yoluna çıkıp Polatlı, Sivrihisar, Eskişehir, Bozüyük, İnegöl istikametinde devam ederek Bursa üzerinden Uludağ’a ulaşabilirsiniz.

Diğer illerden ulaşımlarınız ile ilgili detayları 0536 526 87 26  numaralı telefonla bize ulaşarak öğrenebilirsiniz.

WhatsApp chat